AMERI ir stāsts par eleganci, kvalitāti un komfortu

Trikotāžas ražošanas uzņēmums AMERI ir dibināts 2006. gadā. Divpadsmit darba gados tas ir izveidojies par ekskluzīvu boutique klases plaša sortimenta trikotāžas apģērbu ražotāju, kas ieguvis plašu klientu loku gan pašu mājās, gan ārvalstīs.

Jau kopš 2010. gada, kad uzsākām izstrādāt skolēnu formastērpu kolekcijas 1.-12.klasei, Latvijas skolas ir atzinušas AMERI piedāvājumu par vienu no radošākajiem un interesantākajiem.

AUGSTVĒRTĪGI IZEJMATERIĀLI, TEHNOLOĢIJAS UN INDIVIDUĀLA ATTIEKSME

Sadarbības partneri un pircēji augsti novērtē mūsu radošo pieeju un izpildījumu. Mums ir jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kā arī augstvērtīgi, dabīgi izejmateriāli (lins, kašmirs, zīds, pima kokvilna, dzija ar antpīlinga efektu u.c.). Tas viss, nonākot mūsu pieredzējušo meistaru rokās, nodrošina oriģinālu ideju un individuālu dizaina koncepciju īstenošanu.

AMERI ir saņēmis arī vairākas godalgas starptautiskos konkursos, kā arī Ekonomikas ministrijas Eksporta un Inovācijas balvu – 2.vieta kategorijā “Rūpnieciskais dizains” (2011) par skolēnu formu dizainu.

SKOLAS FORMU KOLEKCIJAS 1. – 12. KLASEI.

Kopš 2010. gada mūs, AMERI skolēnu formas tērpu kolekciju ražotājus, iedvesmojuši pašu bērni – viņu izziņas kāre, radošums, pārgalvība, fantāzijas  klejojumi, krāsu prieks un vēlme būt īpašiem.

Vairāk nekā 50 mācību iestādes un to audzēkņi ir novērtējuši iespēju ne tikai iegādāties AMERI mākslinieku jau radītās gatavās skolas formu kolekcijas, bet arī pašiem aizrautīgi piedalīties to izveidošanā.

Ņemot vērā katras skolas individuālās prasības, un ieklausoties AMERI mākslinieku padomos, top saskaņotas visdažādāko siluetu, krāsu un formu tērpu kolekcijas, īpašu uzmanību pievēršot kontrastējošu krāsu paletei, apdares materiāliem, stilīgām detaļām un dažādiem aksesuāriem.

Domājot par valkāšanas ērtumu un kopšanas vieglumu, formastērpi tiek darināti no īpaši augstvērtīgas dzijas ar antipīlinga efektu.

Lai varētu draugiem ne bez lepnuma stāstīt, ka tādas vestes, svārkus, sarafānus, jakas  u.t.t. valkā tikai mūsu skolā, visi formas tērpu dizaina paraugi  tiek patentēti LR Patentu valdē.

KĀPĒC MUMS PATĪK SKOLAS FORMAS?

Ja kāds jautātu, kāpēc mums, AMERI darbiniekiem, tik ļoti patīk veidot un ražot skolas formas, mēs teiktu, ka paši labprāt būtu gribējuši tādas valkāt. Formastērps noteikti palīdzētu organizēties mācību procesam un novērstu uzmanību no klasesbiedru apģērba aplūkošanas, disciplinētu, ļautu izjust vienotību un lepnumu par savu skolu, veidotu mūsu stila un gaumes izjūtu. Hm.. Izrādās mūsu domas sakrīt arī ar psihologu ieteikumiem un pedagogu novērojumiem.